L94a8977

Jaki bromea con el estilo Twój miejski? Analizador de remo eléctrico Bodywel M275 dla kobiet

Zanurz się głęboko w świat off-roadwych emocji i efektywnego dojazdu do pracy z rowerem elektrycznym górskim Bodywel® M275 dla kobiet. Ten szczyt innowacji w rowerach elektrycznych oferuje niezrównaną wolność, wydajność i wytrzymałość, czyniąc go idealnym wyborem dla poszukiwaczy przygód i ekologicznych dojeżdżających.

Niezrównana wydajność baterii dla nieskończonych podróży
El remo eléctrico M275 funciona con una batería de 36 V y 15,6 Ah, con un recorrido de 120 km en una distancia de 120 km. Ten imponujący wyczyn jest osiągnięty dzięki użyciu ogniw o wysokiej gęstości, które magazynują więcej mocy w kompaktowej formie, umożliwiając dłuższe wycieczki bez obawy o częste ładowanie. Zintegrowany wyświetlacz jest centrum informacji, prezentując wszystko od poziomów baterii do przejechanej odległości, prędkości i więcej, zapewniając rowerzystom zarządzanie ich podróżą z pewnością siebie i precyzją.

Zaawansowana moc spotyka się z niesforowaną prędkością
W sercu roweru elektrycznego górskiego M275 leży 250W silnik z przekładnią w piaście, potężna jednostka oferująca szczytową wydajność bez zbędnej masy. Ten silnik dostarcza szybką akcelerację i maksymalną prędkość 25 km/h, zapewniając, że możesz śmigać zarówno po szlakach, jak i miejskich krajobrazach. Jego efektywność nie tkwi tylko w prędkości, ale również w zużyciu energii, inteligentnie pobierając energię, aby przedłużyć zasięg roweru. Niezależnie od tego, czy pokonujesz strome wzgórza, czy płyniesz po płaskim terenie, stały moment obrotowy silnika gwarantuje płynną i responsywną jazdę.

Bodywel M275 Amazonas (5)

Diseño ergonómico dla niezrównanego komfortu jazdy
Komfort jazdy jest najważniejszy w projekcie roweru elektrycznego górskiego M275. Rama Roweru umożliwia regulację siedziska i kierownicy, dostosowując się do rowerzystek o różnym wzroście, de 160 a 200 cm. Indywidualnie dopasowany design zapewnia ergonómicozną postawę, redukując zmęczenie i umożliwiając dłuższe, bardziej przyjemne przejażdżki. Opony o wymiarach 27,5*2,35 cala są świadectwem adaptacyjności tego roweru, zapewniając odpowiednią amortyzację i przyczepność na różnych powierzchniach, od miejskich chodników po luźne ścieżki żwirowe. Co więcej, przedni widelec wyposażony jest w amortyzator z mechanizmem blokującym, umożliwiając rowerzystkom dostosowanie zawieszenia do terenu, zmniejszając wpływ wstrząsów i poprawiając ogólną stabilność.

Zwiększone środki bezpieczeństwa i certyfikowana jakość
Rower elektryczny górski M275 nie idzie na kompromisy w kwestii bezpieczeństwa. Jest wyposażony w jasne światło przednie i tylne, aby zapewnić widoczność w warunkach słabego oświetlenia, co jest kluczową cechą zarówno dla jazdy po szlakach, jak i miejskiego dojazdu do pracy. System hamulcowy roweru obejmuje responsywne i łatwe do uruchomienia hamulce Hydrauliczne, które oferują niezawodną siłę hamowania we wszystkich warunkach pogodowych. La norma de przestrzeganie UKCA EN15194 jest świadectwem konstrukcji roweru, zapewniając, że spełnia on najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Ta certyfikacja daje remerozystkom pewność, że remero jest zgodny z europejskimi przepisami, czyniąc go godnym zaufania środkiem transportu.

Rower elektryczny górski M275 to nie tylko dostarczanie wydajności i komfortu; kładzie także najwyższy nacisk na bezpieczeństwo swoich użytkowników. Od zmierzchowych ścieżek po mgliste poranne szlaki, widoczność jest kluczowa, dlatego M275 wyposażony jest w jasne, energooszczędne światła LED przednie i tylne. Te światła są zaprojektowane, aby przebić się przez warunki o niskiej widoczności, zapewniając, że jesteś widziana przez innych i możesz wyraźnie widzieć drogę przed sobą. Funkcjonują również jako kluczowe elementy bezpieczeństwa w środowisku miejskim, ostrzegając pieszych i pojazdy o twojej obecności, co zmniejsza ryzyko wypadków.

System hamulcowy w rowerze elektrycznym górskim M275 to kolejny fundament jego bezpieczeństwa. Składający się z responsywnych, łatwych w obsłudze hamulców, system zapewnia niezawodną moc zatrzymania w zasięgu ręki. Rower korzysta z hamulców tarczowych Hydraulicznych, znanych z lepszej wydajności niż hamulce Mechanicalzne, zwłaszcza w niekorzystnych warunkach pogodowych. Oferują one spójne uczucie hamowania i wymagają mniejszej siły do aktywacji, co oznacza, że można szybciej i płynniej zatrzymać się, bez szarpanego zatrzymania, jakie wiąże się z innymi systemami. Ta responsywność jest kluczowa podczas nawigowania przez nieprzewidywalne elementy jazdy poza drogami lubdynamiczny krajobraz środowisk miejskich.

L94a9226

Poza operacyjnymi funkcjami bezpieczeństwa, remo elektryczny górski M275 przestrzega rygorystycznych norm jakości i bezpieczeństwa, jak określono w certyfikacji UKCA EN15194. Ta certyfikacja jest rygorystyczną oceną, która zapewnia, że rowery elektryczne spełniają wysokie standardy konstrukcji, trwałości i bezpieczeństwa elektrycznego. Dzięki zgodności z tymi przepisami, M275 nie tylko oferuje spokój ducha co do jakości budowy, ale także zapewnia jego zgodność prawną do użytku na europejskich drogach. Ta zgodność nie jest tylko kwestią przestrzegania przepisów, ale wskazuje na niezawodność roweru i zaangażowanie productoresta w bezpieczeństwo rowerzystek.

W istocie, remero elektryczny górski M275 jest zbudowany nie tylko, aby ekscytować, ale również chronić. Jego zintegrowane funkcje bezpieczeństwa, responsywne elementy sterujące i przestrzeganie uznanych norm bezpieczeństwa zbiorczo ustanawiają go jako niezawodny wybór dla rowerzystek, które wymagają najwyższych poziomów bezpieczeństwa i zapewnie nia jakości. Niezależnie od tego, czy chodzi o jasne oświetlenie drogi przed tobą, pewność mocnych hamulców w twoich dłoniach, czy wiedzę, że twój remero spełnia szanowane certyfikacje bezpieczeństwa, remero elektryczny górski M275 pozwala skupić się na radości z jazdy, mając pewność, że twoje bezpieczeństwo jest zapewnione.

Harmonijne Połączenie Technologii i Natury
Rower elektryczny górski M275 to coś więcej niż tylko Rower elektryczny – to harmonijne połączenie zaawansowanej technologii i pasji do natury. Stanowi en el símbolo dla zrównoważonego podróżowania, redukując ślad węglowy podczas dostarczania emocji i wolności jazdy po górach. Jest zaprojektowany nie tylko do przemierzania krajobrazów, ale również do zachęcania rowerzystek do głębszego połączenia z otoczeniem. Z gwarancją jakości Bodywel, rowerzystki mogą wyruszyć w podróż, wiedząc, że mają niezawodny, solidny i ekscytujący pojazd, który jest zgodny z prawem i gotowy do eksploracji różnorodnych terenów Europy.

Z rowerem elektrycznym górskim M275 dla kobiet, wielka przestrzeń na zewnątrz wzywa z nowymi szlakami do pokonania i horyzontami do odkrycia. Zaprasza cię, aby na nowo zdefiniować granice przygody i zrównoważonego rozwoju, wszystko na dwóch kołach. Przyjmij przyszłość jazdy z rowerem elektrycznym górskim M275, twoim zaufanym towarzyszem w dążeniu do osiągnięcia najwyższej wydajności i ekologicznej eksploracji.