L94a9190

Onthulling van New Horizons: Bodywel T16 Mini elektrische fietsserie

Als je denkt aan de favoriete sporten van bedienden, denk je meteen aan golf, yoga of zwemmen. Recente onderzoeken laten echter een verrassende trend zien: de populairste sport onder de hedendaagse witteboordenelites is buitenwielrennen! Te midden van de drukte van de werkweek is een ontspannen ritje met een paar vrienden in het weekend een effectieve manier gebleken om te ontspannen en stress en vermoeidheid te verlichten.

Bodywel omarmt deze groeiende trend en is verheugd de lancering aan te kondigen van T16 Mini-eBike Serie in november. Deze collectie bestaat uit compacte en elektrisch ondersteunde fietsen, speciaal ontworpen voor zowel woon-werkverkeer als ontspannende ritten. Met een 16-inch frame bieden deze eBikes de perfecte mix van gemak en stijl, passend bij de voorkeuren van de moderne avonturier.

Bodywel T16 Kleine Mini Ebike App Blauw 1.jpg

Waarom de Bodywel T16 Mini eBike-serie?

Compact en Opvouwbaar Ontwerp: De 16 inch wielen zorgen voor een strak en handzaam ontwerp, waardoor de Bodywel T16 gemakkelijk door stedelijke landschappen te navigeren is. De T16 mini elektrische fietsen kunnen snel worden opgevouwen en zijn gemakkelijk te gebruiken en op te bergen in beperkte ruimtes. Dit is handig als u hem in de kofferbak opbergt en de fiets meeneemt om de omgeving verder weg te verkennen. Ook het vervoeren van uw fiets in het openbaar vervoer kan ruimtebesparender worden.

Motorondersteuning van 250 W, veelzijdig woon-werkverkeer: De e-bikes uit de T16-serie zijn op maat gemaakt voor zowel woon-werkverkeer als vrije tijd en zijn veelzijdig genoeg om u te vergezellen op uw dagelijkse reizen of om uw vertrouwde metgezel te zijn voor een ontspannen weekendrit. Ervaar gewoon het plezier van fietsen met het extra gemak van trapondersteuning op 3 niveaus, waardoor woon-werkverkeer en recreatieve ritten moeiteloos en plezierig worden.

Kleinere omvang, maar nog steeds een sterk bereik: Bodwyel T16 is een game-changer qua formaat en bereik. Met zijn 36V 10,4A-batterij kan hij met één lading tot 50-70 kilometer afleggen, wat een formidabel uithoudingsvermogen oplevert. Dit betekent minder vaak opladen en meer tijd om van de rit te genieten. Je kunt met deze mini-ebike ook verder rijden en meer onbekende gebieden verkennen.

Verstelbare stoel: De hoogte van de stoel en de hoek van het stuur kunnen worden aangepast, wat geschikt is voor mensen van verschillende lichaamsbouw om de beste positie te vinden voor een comfortabele rit. De T16 is geschikt voor tieners en volwassenen. Hij past beter bij de lengte van de rijder dan fietsen van normaal formaat.

Veilig RidinG: Dubbele schijfremmen voor en achter verbeteren de remprestaties volledig en verkorten de remweg. Bovendien zorgen de LED-veiligheidskoplampen en de fietsbel ervoor dat u veiliger uitgaat. Vooral 's nachts, omdat je gezien en gehoord kunt worden door auto's en voetgangers.

Drukvermindering: In de geest van de favoriete outdoorfietstrend biedt de Bodywel T16 Mini eBike-serie een perfecte ontsnapping aan de stress van het dagelijkse leven en biedt een verfrissende manier om te ontspannen tijdens de weekenden.

Bodywel T16 Kleine Mini Ebike-app Zwart 4.jpg

Ga op een buitenfietsavontuur met Bodywel en geniet van de opwinding van de T16 Mini eBike-serie. Of het nu gaat om uw dagelijkse woon-werkverkeer of weekenduitstapjes door schilderachtige landschappen, deze gestroomlijnde en stijlvolle eBikes zijn zorgvuldig vervaardigd om elk moment van uw rit te verbeteren.

Anticipeer op de grootse onthulling en laat de T16 Mini eBike-serie u een nieuw hoofdstuk van woon-werkverkeer en vrijetijdsfietsen binnenleiden. Maak je klaar om je fietservaring met Bodywel te verkennen, ontdekken en opnieuw te definiëren!

T16 Uitpakken: https://youtu.be/mKUgz0_EmAg

Sociale media: https://www.youtube.com/@BodywelEbike/featured

Klantenservice: [email protected]